[Rozmiar: 11674 bajtów] [Rozmiar: 111852 bajtów] [Rozmiar: 459 bajtów]

Aktualności Historia Patron Galeria Kontakt




Szkolna dokumentacja
Statut szkoły
Program profilaktyki
Wykaz podręczników
Deklaracja wyboru języka
Oświadczenie rodzica

Projekty edukacyjne
Informacje dla rodziców
Zasady realizacji
Załączniki
Baza tematów

Dla uczniów klas III
Ważne terminy
Szkoły ponadgimnazjalne
Zasady rekrutacji śląsk Zasady rekrutacji małopolska

Szkolne osiągnięcia 2015/2016

Katarzyna Kos – Mistrzostwa Małopolski Młodzików w hali – skok w dal (1 miejsce), bieg na 60 m (5 miejsce). Letnie Mistrzostwa Małopolski Młodzików skok w dal (1 miejsce) bieg na 100 m (5 miejsce). Ogólnopolski Miting lekkoatletyczny – skok w dal (2 miejsce).

Julia Kowalska - Letnie Mistrzostwa Małopolski Młodzików skok w dal (3 miejsce).

Natalia Formas – XVIII Mistrzostwa Polski Mażoretek 2016 – 1 miejsce w kategorii mini formacje buława senior, 3 miejsce kategoria duo/trio buława senior.

Marcin Lubański – 1 miejsce w ogólnopolski zawodach w karate sedio.

Natalia Zawadzka – 2 miejsce w zawodach wojewódzkich w skoku w dal.

Adam Pudełko – 1 miejsce w konkursie historycznym „Polska pierwszych Piastów” – szczebel powiatowy.

Natalia Mączka – 1 miejsce w XII Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Człowiek a Środowisko” w kategorii prac multimedialnych, 2 miejsce w konkursie literacko-plastycznym „Wspomnienia o Irenie Sendlerowej” w kategorii wiersz.

Damian Wadas - wyróżnienie w konkursie literacko-plastycznym „Wspomnienia o Irenie Sendlerowej” w kategorii wiersz.

Patrycja Cieślak- 1 miejsce w konkursie „O Lirę Wilamowic”

Natalia Cieślak- 2 miejsce w konkursie „O Lirę Wilamowic”

Na poziomie półfinałów powiatowej gimnazjady dotychczas rywalizowali tylko chłopcy w piłce nożnej, którzy w finałowym turnieju zajęli drugie miejsce




Szkolne osiągnięcia 2014/2015

W semestrze I br. szkolnego najwięcej osiągnięć zanotowano w sporcie:

w piłce siatkowej (zawody gminne) grupa dziewcząt zajęła I miejsce, a chłopcy - II;
w piłce koszykowej (zawody gminne) drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, a chłopcy - III;
w tenisie stołowym dziewczęta zakwalifikowały się do zawodów na szczeblu powiatowym (Anna Gretka, Monika Janowska, Wioletta Więzik, Magda Ławeczka), chłopcy zajęli III miejsce;
w zawodach przełajowych na szczeblu powiatowym dziewczęta uplasowały się na VI, a chłopcy na X miejscu;
w piłce ręcznej wygraliśmy zawody międzyszkolne.

- I miejsce Bartek Wiewióra, II miejsce Wiktoria Kurowska - Gminny Konkurs Języka Angielskiego.

- II miejsce Bartłomiej Wiewióra - Gminny Konkurs Ortograficzny o Puchar Burmistrza Wilamowic.

- Marcin Matuszyński zakwalifikował się do przedmiotowego konkursu z matematyki na poziomie rejonowym,

- Zuzanna Szlagor wygrała konkurs plastyczno - literacki "Wspomnienie o Irenie Sendlerowej".

W semestrze II br. szkolnego

- I miejsce Damian Wadas - II Festiwal Słowa Razem w Chmurach Poezji.

- I miejsce Patrycja Cieślak - Konkurs literacki "Zwyczajne i nadzwyczajne kobiety w historii Polski".

- I miejsce Damian Wadas - Konkurs wokalny - "Zwyczajne i nadzwyczajne kobiety w historii Polski".

- I miejsce Damian Wadas - Drugi Gminny Konkurs Recytatorski.

- Międzynarodowy Konkurs "Mieszkam w Beskidach" - wyróżnienia: Natalia Carbol, Magdalena Ławeczka, Klaudia Rostkowska, Piotr Mączka.

- I miejsce Piotr Mączka - VI Wojewódzki Konkurs na Prezentację Multimedialną pt. "Dziecko w Internecie - zagrożenia i profilaktyka".

- Rejonowy Konkurs "Moja przestrzeń" - nagroda z wyróżnieniem Karolina Capek, wyróżnienie Magdalena Ławeczka.

- III miejsce - Powiatowa Gimnazjada SZS.



Szkolne osiągnięcia 2013/2014

Osiągnięcia uczniów w I semestrze wyświetl plik >>>

Osiągnięcia uczniów w II semestrze wyświetl plik >>>



Szkolne osiągnięcia 2012/2013

Osiągnięcia sportowe:

  1. I msc w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt: Karolina Gębala (Ia), Dorota Senecka (Ia), Marta Motyka (IIb), Martyna Kowalska (Ib), Magdalena Zawadzka(IIIa), Dagmara Kasperek (IIIa)
  2. IV msc w rejonie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt: Karolina Gębala (Ia), Dorota Senecka (Ia), xdeswMagdalena Zawadzka(IIIa), Dagmara Kasperek (IIIa)
  3. Natalia Pekala:
    • I msc Puchar Polski Juniorek Młodszych w Judo, Poznań, Kwiecień 2012
    • III msc Puchar Polski Juniorek Młodszych w Judo, Opole, czerwiec 2012
    • III msc Puchar Polski Juniorów Młodszych w Judo, Skierniewice, marzec 2012
    • I msc Mistrzostwa Śląska
  4. Dawid Pękala:
    • III msc w Pucharze Europy Juniorów Młodszych w judo-Kijów 2012
    • V msc w Pucharze Europy Juniorów Młodszych w judo-Trer 2012
    • I msc Puchar Polski Juniorów Młodszych w Judo, Skierniewice, marzec 2012
    • I msc Mistrzostwa Śląska

Osiągnięcia naukowe:

  1. Jakub Wróbel (IIIa):
    • Finalista konkursu matematycznego o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej
    • Finalista konkursu Kangur
    • Finalista konkursu przedmiotowego z matematyki
  2. Andżelika Mynarska (Ib) i Magdalena Matuszyńska(IIIb)- finalistki Międzynarodowego Ekumenicznego Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”.
  3. Aleksandra Kostka (IIa):
    • finalistka powiatowego konkursu wiedzy pożarniczej
    • Wyróżnienie w konkursie na plakat z naukowcem z okazji Śląskiej Nocy Naukowców, organizowanej przez Uniwersytet Śląski.




Szkoła partnerska
Wywiad z M. Żarskim
Współpraca

Nabór
Podanie
Zasady rekrutacji

Z galerii zdjęć