[Rozmiar: 11674 bajtów] [Rozmiar: 111852 bajtów] [Rozmiar: 459 bajtów]

Aktualności Historia Patron Galeria KontaktPREZENTACJE O JANIE PAWLE II

Karol Wojtyła
Jan Paweł II
Obchodzimy Tydzień Papieski
październik 2010


W drugim tygodniu października (04. 10. – 08. 10.) rozpoczęły się obchody mające uczcić patrona Naszej szkoły – Jana Pawła II. TYDZIEŃ PAPIESKI rozpoczął się apelem, na którym został przedstawiony harmonogram obchodów.
W poniedziałek (04. 10.) podczas przerw uczniowie przypominali pieśni związane z papieżem i jego życiem. We wtorek uczniowie przygotowywali gazetki klasowe pt. „Jan Paweł II – Odwaga Świętości”; odbył się także konkurs na najlepsze rymowanki związane z Papieżem. Efekty prac zostaną opublikowane w formie gazetki szkolnej. W środę odbyła się wystawa prac plastycznych poświęconych postaci Jana Pawła II oraz wyjazd delegacji klas do Częstochowy.
Wyjątkowym wydarzeniem była pielgrzymka uczniów do Częstochowy na X Zjazd Rodzin im. Jana Pawła II. Wybrani uczniowie mogli wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu wraz z dziesiątkami innych uczestników z całej Polski oraz z zagranicy (Litwy).
W czwartek wybrani uczniowie wzięli udział w quizie o życiu Jana Pawła II a popołudniu odbyła się dyskoteka podczas, której były sprzedawane ciasta. Dochód będzie przeznaczony na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
Obchody Tygodnia Papieskiego zostały zakończone wspólną modlitwą pod kościołem, odśpiewaniem „Barki” i zapaleniem znicza.Szkoła partnerska
Wywiad z M. Żarskim
Współpraca

Nabór
Podanie
Zasady rekrutacji

Szkolna dokumentacja
Statut szkoły
Program profilaktyki
Wykaz podręczników
Deklaracja wyboru języka
Oświadczenie rodzica

Projekty edukacyjne
Informacje dla rodziców
Zasady realizacji
Załączniki
Baza tematów

Dla uczniów klas III
Ważne terminy
Szkoły ponadgimnazjalne
Zasady rekrutacji śląsk
Zasady rekrutacji małopolska

Z galerii zdjęć